Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 405086 BOBINA TRIMMER BG-BC 41 #4006825546019 buc 1 41.9328 49.9 49.9 2 369224607 FIR AQUARE TRIM PLUS 2.4MM 69M #4002829761212 buc 1 50.3361 59.9 59.9 3 SUR LEMN AF 5X70 ZN GB buc 18.00 - 0.084 4 DIBLU PLASTIC 12X10/METAL ARTA buc 36.00 0.2941 5 DIBLU PLASTIC 10X70 buc 18.00 0.2101 6 surub 571 8x100ZN buc 36.000 0.4202
- Număr anunț
- DA26385143
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 16160000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,28 RON
- Valoare atribuită
- 123,28 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.