Atribuită Cumpărare directă

Produse pe baza de lapte

Număr anunț
DA26385462
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
Furnizor / câștigător
MIRALIS IMPEX SRL (CUI 28022254)
Cod CPV
15544000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,68 RON
Valoare atribuită
181,68 RON
Data publicării
19.09.2020 00:00
Data finalizării
20.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,68 RON

din 181,68 RON estimat