Atribuită
Cumpărare directă
TABLETA ZAMOLXE - 10 INCH 4G + HUSA PLIABILA, ANDROID 10 GMS, 3 GB RAM, 32 GB ROM, MICRO SD PANA LA 128 GB, CAMERE 5+2 MPX PRET - 123 EUR/ BUC X 4,8582 LEI/EUR HOTARAREA NR. 48 / 09.09.2020 -privind aprobarea documentatiei si a indicatorilor tehnico- economici ai investitiei - IMBUNATATIREA CONTINUTULUI DIGITAL SI A INFRASTRUCTURII TIC SISTEMATICE IN DOMENIUL E-EDUCATIE IN COMUNA VAMA, JUDETUL SUCEAVA
- Număr anunț
- DA26390086
- Autoritate contractantă
- COMUNA VAMA (CUI 4326698)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.634 RON
- Valoare atribuită
- 89.634 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.