Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 10 Buc. Masti de protectie Ideala pentru toate anotimpurile. Foarte folositoare in activitatile zilnice, pentru jogging, mers pe bicicleta, va protejeaza cu succes de particule mari, praf, insecte, raze UV daunatoare. Usurinta in respiratie. Sistem de prindere dupa ureche cu bucle elastice. Se poate spala la masina. Se poate calca. Nu folositi clor sau inalbitori. Recomandam spalarea produsului inainte de prima purtare. Dimensiuni produs: 20 x 12 CM (W x L) Compozitie: Tesatura imprimata: BUMBAC 100%
- Număr anunț
- DA26353823
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGR.PREL.NR.6 (CUI 4322572)
- Furnizor / câștigător
- TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605,04 RON
- Valoare atribuită
- 605,04 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.