Atribuită
Cumpărare directă
1 TUS STAMPILA*27 ML ALBASTRU BUC 8 2 PIX CU GEL 8620 ZENTEL 0.5 MM AIHAO BUC 20 3 FOXIA-HARTIE IGIENICĂ*3 STRATURI, CULOARE ALB, 17.60 ML/ROLA, 8 ROLE/SET, 15 G DENSITATE, 11 * 9.5 CM FOAIA, 160 FOI, 83.75 GR/ROLA ROLA 20 4 SLICK SAPUN TIP GEL ANTIBACTERIAN 500ML FLACON 8 5 DEZINFECTANT MAINI 5 L / BIDON EASY CLEAN BID 2 6 EL CAPITAN-ROLA PROSOP HARTIE*100 M,ALBA,2 STRATURI, 455 FOI, 19 * 22 CM,675 G/ROLA ROLA 4I
- Număr anunț
- DA26354681
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 33700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,56 RON
- Valoare atribuită
- 453,56 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.