Atribuită Cumpărare directă

Kit pentru umidificarea amestecului gazos livrat de aparatele de ventilatie mecanica a pacientilor, compatibil cu umidificatorul Kendall Aerodyne 2000. Kit-ul este compus din recipient cu apa sterile 1500 ml impreuna cu conexiunile necesare si coloanal de transfer termic pentru umidificatorul Kendall. Filtru antibacterian de inspir, de unica folosinta, compatibil cu ventilatoarele PB840, PB980 Filtru antibacterian de expir, de unica folosinta, pentru ventilator Puritan Bennett 840 (PB840). Include recipientul de colectare. Circuit ventilatie cu ambele ramuri incalzite, compatibil cu umidifator Aerodyne 2000, prevazut cu piesa in Y detasabila cu 2 porturi, 2 ramuri incalzite de 140cm si ram suplimentar de 80cm, conexiuni tip 22 flex, ambalat individual, steril.

Număr anunț
DA26361081
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
42996600-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.677,32 RON
Valoare atribuită
15.677,32 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.677,32 RON

din 15.677,32 RON estimat