Atribuită Cumpărare directă

Pachet integrat de de Servicii de telefonie IP 1 buc Abonament, trunk digital cu 30 de linii de telefonie IP · 8000 Minute catre retele nationale · Conexiune SIP trunk in datacenter 83 buc Utilizator de telefonie IP Fix Start, Cisco 3905 5 buc Utilizator de telefonie IP Fix Esential, Cisco 7821 4 buc Utilizator de telefonie IP Fix Avansat, Cisco 7861 1 buc Abonament VPN 5Mbps, pentru telefonie IP (Sediu) 3 buc Abonament VPN 1Mbps, pentru telefonie IP (Sectia 1 si Sectia 2) 1 buc Abonament VPN 200Mbps, cu APN privat, pentru extindere retea (capat Sediu) + APN privat 1 buc Abonament VPN 200Mbps, cu APN privat, pentru extindere retea (capat Sectia 1) 1 buc Optiune de inregistrare apeluri, 100 ore, pentru telefoanele din Dispecerat 1 buc Optiune TEL VERDE cu 4000 minute nationale, pentru Dispecerat 1 buc Optiune servicii speciale de trimitere 3000 SMS-uri BULK (WEB SMS) 1 buc Abonament 4 linii de voce fixa · 400 Minute catre retele fixe si Vodafone 1 buc Abonament · 20 Mbps – latime de banda negarantata simetric 1 buc Abonament · 200 Mbps – latime de banda garantata simetric

Număr anunț
DA26365937
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64215000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.833,12 RON
Valoare atribuită
82.833,12 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.833,12 RON

din 82.833,12 RON estimat