Atribuită Cumpărare directă

PACHET CUTII ME.PRO/HS-CT 79X40X27 3CM - 55L CUTIE TERMOIZ. 60X40X30CM 44L

Număr anunț
DA26397385
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE SIGISMUND TODUTA (CUI 4374725)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932,43 RON
Valoare atribuită
932,43 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932,43 RON

din 932,43 RON estimat