Atribuită Cumpărare directă

Vesta reflectorizanta galben-neon (dimensiuni universale). Vesta cu 2 benzi reflectorizante, cu vizibilitate ridicata. In conformitate cu normele EN471 referitoare la vizibilitatea echipamentelor de protectie. Marime universala; Culoare: galben neon; Material: 100% poliester.

Număr anunț
DA26359269
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI 6884453)
Furnizor / câștigător
NEVADA DISTRIBUTION SRL (CUI 15805165)
Cod CPV
34928471-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,50 RON
Valoare atribuită
112,50 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,50 RON

din 112,50 RON estimat