Atribuită Cumpărare directă

CASCAVAL DALIA CALUP KG KG 3,144 1 MUSCHI FILE KG KG 1,128 1 MUSCHI FILE KG KG 1,092 1 COTLET PORC FARA OS CONG. KG 8,900 1 CEAFA DEZ.P.FEL.CONG.KG KG 8,380 1 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 0,690 1 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 0,686 1 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 0,676 1 CARTOFI ALBI RO 10KG C.I BU 3 1 VARZA ALBA RO KG CI VRAC KG 10,540 1 ELIO ROSII CUBURI 380G CV 2 1 SOREANCA ULEI FL.S.1L ST 2 1 HELGA LAPTE UHT 3,5% 1L BU 1 1 HELGA LAPTE UHT 3,5% 1L CA 1 12 ARNOS SPAGHETTI 400G PG 6 1 BARILLA PENNE RIGATE1KG CU 1 1 TPS MIERE POLIFLORA 48X20 CU 1 1 REGAL OTET ALIMENTAR 1L ST 1 1 SALROM SARE RECR.IOD1KG CU 1 1 DELIK AT LEGUME 2X200G-20 PA 1 1 TPS PAINE ALBA FEL.300G BU 10 1 MEGGLE UNT PORTIONAT 100X CU 1 100 AS.OUA COD3 CLASA M 30BU CA 1 30 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 16,740 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 1,006 1 BONDUELLE STUDENT MIX 2,5 BU 3 1 MIX COLORADO CG.2500G BU 4 1 OET.MUSLI CR.CIOCO.1500G CU 1 1 OET.MUSLI CR.MIERE 1500G CU 2 1 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG

Număr anunț
DA26397908
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.258,75 RON
Valoare atribuită
1.258,75 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.258,75 RON

din 1.258,75 RON estimat