Atribuită
Cumpărare directă
Dosar suspendabil Falken kraft cu sina A4 carton 230gmp 250 2.3 Hartie Vari Copy 25 12 Toner compatibil CE285A 2 45 Separatoare carton FALKEN 3 9.4 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM ALBASTRU NOKI 5 5.25 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM GALBEN NOKI 5 5.25 Notes adeziv Aseries galben 10 1.12 LINER 0.4MM SET 10 GRIP FABER-CASTELL 1 16 Cartus HP 932 XL 1 128 Cartus HP 933 XL cyan 1 75 Cartus HP 933 XL magenta 1 75 Cartus HP 933 XL yellow 1 75
- Număr anunț
- DA26359663
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.425,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.425,90 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.