Atribuită Cumpărare directă

CREION COLOR 12CUL BUC 5.000 8.3193 CARIOCA BUC 2.000 10.0000 PAGE MARKER BUC 2.000 1.6807 DOSAR INCOPCIAT 1/1 BUC 50.000 0.5042 DECAPSATOR BUC 2.000 2.4370 PIX BUC 10.000 0.8403 AUTOCOLANT BUC 2.000 6.6387 MARKER BUC 1.000 2.4370 CD BUC 3.000 0.8403 TEXT MARKER BUC 3.000 1.6807 ETICHETE PE COALA BUC 7.000 0.4202 PIX CU GEL ALBASTRU BUC 20.000 0.8403 SERVETELE BUC 4.000 3.2773 BURETIERA GEL BUC 4.000 3.2773 DVD BUC 20.000 1.0924 PLIC CD BUC 20.000 0.0840 PAHAR PLASTIC BUC 2.000 4.2017 MARKER 2CAPETE BUC 1.000 2.4370 CARTON A4 ALB BUC 20.000 0.2521 FOARFECA BUC 1.000 20.1681

Număr anunț
DA26384206
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AXENTE SEVER" AIUD (CUI 12840966)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
232,27 RON
Valoare atribuită
232,27 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

232,27 RON

din 232,27 RON estimat