Atribuită Cumpărare directă

BANDA DE MARCARE 48 MM X 33 M Galben-Negru ste o banda rezistenta plastifiata cu PVC, acoperita cu un adeziv agresiv din rasina cauciucata modificata, care permite aderenta la multe suprafete diferite. Se poate rupe chiar si de mana. Buna aderenta pe mai multe suprafete. Rezistenta la substantele chimice si diluantii slabi. Aplicatii: este ideala pentru marcaje si avertizari de urgenta de utilizare temporara potrivite oricaror obiecte mobile sau statice. Dimensiune: 48 mm x 33 m.

Număr anunț
DA26395381
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SUCEAVA (CUI 18238073)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
34928471-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,85 RON
Valoare atribuită
254,85 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,85 RON

din 254,85 RON estimat