Atribuită Cumpărare directă

STATIE HP 400 G6 TOWER I7-9700 16GB DDR4 SSD 512GB M.2 Intel 660p 1 x HDD 2TB DVD CASE TOWER Tast + mouse HP Garantie statie 1 an Monitor 27” Monitor LED Philips 273V7QDSB/00, V-line, 27'' 1920x1080@60Hz, 16:9, IPS, 5ms, 250nits, BLack, 3 Years, VESA100x100/VGA/DVI/HDMI, Garantie monitor 3 ani

Număr anunț
DA26384161
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30211400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.710 RON
Valoare atribuită
7.710 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.710 RON

din 7.710 RON estimat