Atribuită
Cumpărare directă
SCOTCH MARE CAPSE 24/6 Noki CREION CU RADIERA HERLITZ DOSAR PLASTIC CU SINA LIPICI SOLID HERLITZ 36GR PERMANENT MARKER BIC NEGRU PIX CU MECANISM 567 PLIC C4 CU BURDUF TB4 KRAFT GPV 50 LINIAR 30 CM PLASTIC SFOARA ALBA BUMBAC 90 GR SACI RAFIE 60 X 110 TUSIERA STAMPILA TUS STAMPILA KORES ECUSOANE CU AC SI CLIPS
- Număr anunț
- DA26378957
- Autoritate contractantă
- COMUNA AGRIS (PRIMARIA COMUNEI AGRIS) (CUI 16363452)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
- Cod CPV
- 44424200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,62 RON
- Valoare atribuită
- 214,62 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.