Atribuită Cumpărare directă

BRANZA TOPITA 140 GR - 191 cutii livrate in perioada 01.10.2020 - 31.12.2020 conform solictarilor autoritatii contractante, de regula bilunar

Număr anunț
DA26407836
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,95 RON
Valoare atribuită
467,95 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,95 RON

din 467,95 RON estimat