Atribuită Cumpărare directă

tabla cuta -20buc, ciment-10, cornier 50x50-37.2, tub pvc500mm-1.8ml, plasa sudata 6mm-2buc, cuie 5kg, ciment-10, var-5, ciment-2, var-1, sort-2.5, nisip-2.5

Număr anunț
DA26394802
Autoritate contractantă
COMUNA IACOBENI (PRIMARIA COMUNEI IACOBENI) (CUI 4307114)
Furnizor / câștigător
CAROSIB SRL (CUI 26037810)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.883,95 RON
Valoare atribuită
3.883,95 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.883,95 RON

din 3.883,95 RON estimat