Atribuită
Cumpărare directă
SOLUTIE DEZINFECTANTA PT SUPRAFETE AVIZATA- VADY ,CE PREZINTA ACTIVITATE BACTERICIDA SI FUNGICIDA 0.750 L conform ofertei tehnico financiare trimisă și înregistrată la sediul POLITIEI LOCALE BACAU cu nr11903/17.09.2020 Soluție de curățare multifuncționala cu eficiență ridicată pentru curățarea , igienizarea și degresarea suprafețelor din casa si birouri precum: mobilier (mese, scaune, birouri, mânere sertare și uși), a aparatelor electronice (monitoare, display lcd, telefoane mobile), aparatelor electrocasnice; geamurilor; pardoselilor, suprafețe ale autovehiculelor (bord, volan, usi, parbriz) Este un produs pe baza de alcoool etilic 77%, alcool izopropilic 10% si apa demineralizata.
- Număr anunț
- DA26412745
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.677,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.677,13 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.