Atribuită Cumpărare directă

Servicii mentenanta lunara Sistem detectie si avertizare incendiu, format din centrala detectie incendiu + 93 detectori fum + 31 butoane avertizare + 2 bariere fum + 5 sirene interior + 2 sirene exterior pentru Sala de Spectacole "Europa" a Consiliului Judetean Ialomita pe o perioada de 12 luni.

Număr anunț
DA26363953
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.865,52 RON
Valoare atribuită
7.865,52 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.865,52 RON

din 7.865,52 RON estimat