Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul de stampile contine : 5x stampila printer 50 dater,culoare tusiera-neagra sau albastra 3x printer 40-culoare tusiera-negru sau albastru 3x Stampila printer 20culoare tusiera-neagra sau albastra 1x STAMPILA COLOP PRINTER R30 3x PRINTER P60 15x AMPRENTA PT STAMPILA DIN CAUCIUC SILICONIC
- Număr anunț
- DA26384796
- Autoritate contractantă
- COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
- Furnizor / câștigător
- PROMO CRIS 2000 (CUI 27242324)
- Cod CPV
- 30192153-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.322,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.322,68 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.