Atribuită Cumpărare directă

Camera web Logitech BCC950. Transportul inclus in pret. Termen de livrare 3 zile. Termen de garantie 12 luni. Beneficiar: UBB FDI Lutas Mihaela Solicitant: Geczi Felicia

Număr anunț
DA26391858
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.285,70 RON
Valoare atribuită
1.285,70 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.285,70 RON

din 1.285,70 RON estimat