Atribuită Cumpărare directă

Plase tantarti - 76 buc in diferite marimi in functie de dimensiunile geamului. supeafata toatala 59mp Usa termopan dimensiuni 2.970h x 1470L , suprafata totala 4.27mp

Număr anunț
DA26386432
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
DASTERM SRL (CUI 15335411)
Cod CPV
39525500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.681,01 RON
Valoare atribuită
5.681,01 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.681,01 RON

din 5.681,01 RON estimat