Atribuită Cumpărare directă

CILINDRU 72MM CENTRAT 31/31/72 BALAMA SUDURA CALIBRATA 26/100MM DOZATOR SAPUN LICHID INOX

Număr anunț
DA26408300
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,47 RON
Valoare atribuită
147,47 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,47 RON

din 147,47 RON estimat