Atribuită Cumpărare directă

Cleste pentru sertizat mufe retea Cod produs: NAR0855 2 Cleste sertizare hidraulic hexagonal 4-70mm260KN KraftDel model KD10341 1 Cleste sertizare pinimodelKD 10256 1 Conector Mufa retea UTP RJ45 CAT 6Pass through connector 500 Conector Mufa retea UTP RJ45 CAT 5e 500 Kit tastatură + mouse Microsoft Wired Desktop 600 20 Cablu CAT 6 Cablu UTP CAT 6 23 AWG (cutii) 2 SSD Samsung 860 EVO 500GB SATA-III 2.5 inch, MZ-76E500B/EU 2 Prelungitor DIGITUS 19" RACK 7xSchuko, 2m 1xSchuko, 16A, On/Off, aluminium DN-95402 7

Număr anunț
DA26386663
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.084,17 RON
Valoare atribuită
5.084,17 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.084,17 RON

din 5.084,17 RON estimat