Atribuită Cumpărare directă

EXAMENE DE MEDICINA MUNCII,CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE

Număr anunț
DA26405248
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BAHNA (CUI 17474432)
Furnizor / câștigător
MED CLASS S.R.L. (CUI 24109677)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.088 RON
Valoare atribuită
2.088 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.088 RON

din 2.088 RON estimat