Atribuită
Cumpărare directă
Cablu electric MYYM / H05VV-F 5 x 4 mmp, cupru*80ML*11; Intrerupator automat modular Schneider Electric iK60 A9K24332, 3P, 32A, curba C*1BUC*50; Canal cablu 2 m 40 x 40 mm alb*35BUC*7,5; Diblu universal din plastic, cu surub cu cap inecat, Friulsider FXVT, 6 x 40 mm*100BUC*0,4; Doza derivatie D8/8P, aparenta, IP45, 80 x 80 x 45 mm*4BUC*5; Priza industriala aparenta Schneider Electric PKF16W435, 5P 16A 380V*1BUC*27; Fisa industriala mobila Schneider Electric PKE16M435, 5P, 16A, 380V, IP44*1BUC*17; Banda electroizolatoare tesa Professional 53988, neagra, 20 m x 19 mm*2BUC*6;
- Număr anunț
- DA26409869
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.308,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.308,50 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.