Atribuită Cumpărare directă

Soluție spălare parbriz pentru perioada de iarnă ( – 40 C ). Produsul ofertat va avea un termen de valabilitate / garanție de cel putin 18 luni de la data livrării.

Număr anunț
DA26381924
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
39831500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
787,50 RON
Valoare atribuită
787,50 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

787,50 RON

din 787,50 RON estimat