Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA CAHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA Halat EXAMINARE / pt vizitator, nesteril, u.f. BIOSAFE, culoare verde,albastru sau alb cu legaturi , 23 de grame /mp Mod de ambalare: 10 buc. / set. produs de Medic EGYPT. -ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive). 100 buc./ambalaj; Produsul poarta marca CE si ISO

Număr anunț
DA26407487
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat