Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de informare si promovare conform oferta privind anuntul publicitar nr. 2575 din 17.09.2020: 1. Pix personalizat =100buc; 2. Notebook personalizat=100buc; 3. Sacosa personalizata=100buc; 4. Termos personalizat=100buc; 5. Patura persoanlizata=100buc; 6. Memory stick personalizat=100buc; 7. Clipboard personalizat=100buc; 8. Balon personalizat=100buc; 9. Pelerina ploaie personalizata=100buc;
- Număr anunț
- DA26405235
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 9.900 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.