Atribuită
Cumpărare directă
cartuse de toner originale : toner HP LASER JET 1020 - 5 buc, toner CANON MF 8540 - 1 set, toner BROTHER HL-L2360DN - 5 buc, toner LEXMARK E120 - 4 buc, toner LEXMARK CX410 - 1 set, toner BROTHER HL 2130 - 1 buc, toner CANON MF 421 DW - 7buc, toner KONICA MINOLTA BIZHUB 211 - 1 buc, toner BROTHER MFC 8510 DN - 1 buc.
- Număr anunț
- DA26410568
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL OLT (CUI 4394854)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.259 RON
- Valoare atribuită
- 9.259 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.