Atribuită Cumpărare directă

PACH-27 - 2 BUC X 392 LEI = 784 LEI; 101104048 - 2 BUC X 456.32 LEI = 912.64 LEI.

Număr anunț
DA26369374
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GARDANI (CUI 28612360)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.696,64 RON
Valoare atribuită
1.696,64 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.696,64 RON

din 1.696,64 RON estimat