Atribuită
Cumpărare directă
Circuit ventilatie mecanica, compatibil cu ventilatorul Newport HT70P, pentru pacient adult, de unica folosinta, cu lumgimea de 1,5 m, 22mm ID, cu valva de expir integrata in circuit, tubulatura/linii presiune incluse, cu capcana de apa, ambalat individual, Impachetare/comanda minima: 10 bucati/cutie NECESAR UPU
- Număr anunț
- DA26368383
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750 RON
- Valoare atribuită
- 3.750 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.