Atribuită Cumpărare directă

Pentru auto Dacia Duster cu nr.inmatriculare MAI 47033 ( VL09YDE), SS/VF1HJD40161383207; CC= 1.461 cmc ; MM = 1.899 Kg : RCA pentru 12 luni, incepand cu 30.09.2020 - 1002 lei; CASCO pentru 12 luni, incepand cu 25.09.2020 - 1897 lei

Număr anunț
DA26369098
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.899 RON
Valoare atribuită
2.899 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.899 RON

din 2.899 RON estimat