Atribuită
Cumpărare directă
7 DOMESTOS WC GEL TOT.HYGI.70 5 CIF SPRAY MULTIPURPOSE 500M 20 ONDA HART.IG.2STR40BUC 20 ROLA PROFESIONALA 100M 2STR 5 SANO FLOOR S-255 DETERG.PAR 5 JASOL PAST.DEZINF.145BUC 5 ANITA MATURA EXTERIOR CU MA 2 TRIM PRIMAV.SAP.L.LACR4L 2 TRIM PRIMAV.SAP.L.PIERS4L 7 IGIENOL BAIE ANTIBACT.750ML 12 PRESTO SERV.UM.MOB.72BUC 2 SANO SPARK CASTRAV.DET.VASE 2 BOHEMIA COVORAS CLEAN G.60X 5 RAID SPR MUSTE TANT 600ML 10 OTI SACI 120L 10BUC 2 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC 20 FINO SAC GUNOI 60L/20BUC 2 TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L 5 SET TOALETA E-KONEX 12 PRONTO SERV. ANTIPR ALOE
- Număr anunț
- DA26396031
- Autoritate contractantă
- Comuna Vama Buzaului (CUI 4728300)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.848,31 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.