Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML buc 32.00 X 31.65 RON fara TVA / buc 2 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 1.00 X 191.25 RON fara TVA / buc 3 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 1L buc 10.00 X 12.72 RON fara TVA / buc 4 SAVELLE SAPUN 500ML SEA MINERALS buc 5.00 X 4.87 RON fara TVA / buc 5 SAVELLE SAPUN 500ML DIAMOND buc 5.00 X 4.87 RON fara TVA / buc 6 BANDA ADEZIVA LATA transparenta buc 5.00 X 3.45 RON fara TVA / buc 7 MSV MONOROLA MAX 500 buc 10.00 X 8.01 RON fara TVA / buc 8 AMIANO SAPUN LICHID 5L LAVANDA SI VERBENA buc 1.00 X 29.46 RON fara TVA / buc 9 MISAVAN WC FOREST 3D 40g buc 8.00 X 3.76 RON fara TVA / buc 10 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax 2strat STANDARD bax 2.00 X 71.48 RON fara TVA / bax 11 HARTIE IG. HOTEL 24/set 2strat ALBA set 3.00 X 11.76 RON fara TVA / set 12 MSV MOP BUMBAC 250 g buc 2.00 X 4.42 RON fara TVA / buc 13 MANUSI NITRIL 100/set M-NEGRU cut 1.00 X 55.90 RON fara TVA / cut 14 MANUSI NITRIL 100/set L - NEGRU cut 1.00 X 55.90 RON fara TVA / cut
- Număr anunț
- DA26390114
- Autoritate contractantă
- Comuna Branistea (CUI 4461970)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.835,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.835,17 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.