Atribuită
Cumpărare directă
20250-30 - Indicator pentru umiditate si temperatura precalibrat Digi-Sense, 0 - 50 °C, 10 - 90 % RH Indicator pentru umiditate, trasabil NIST, domeniul temperaturii este de 0 - 50 °C, iar domeniul umiditatii este de 10 - 90 % Este destinat pentru masuratori interioare, avand senzori integrati pentru temperatura si umiditate Indicator pentru confortul mediului inconjurator, care afiseaza temperatura, umiditatea si timpul Afiseaza valoarea maxima, respectiv minima pentru temperatura si umiditate Permite selectarea unitatilor de masura pentru temperatura Ofera masuratori sigure, garantate de certificatul de calibrare NIST Producator Cole-Parmer Garantie 24 luni Domeniu de masura 0 - 50 °C Rezolutie 1 °C Acuratete ± 1.0 °C Tip sonda Fara sonda Functii Inchidere automata dupa 6 minute Afisaj LCD cu 3 linii Interfata PC Nu Alimentare 1 baterie AAA Dimensiuni exterioare (L*l*h) 108*57*8 mm Accesorii incluse Stativ pliabil Suport pentru montarea pe perete Baterie AAA Certificat de calibrare NIST InnoCal Cod produs 20250-30 Masurare umiditate Domeniu de masura 10 - 90 % Acuratete ± 5 %, intre 40% si 80 % RH ± 8 %, sub 40 % si peste 80 % RH
- Număr anunț
- DA26414229
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.009,15 RON
- Valoare atribuită
- 3.009,15 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.