Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : finetti 400g - 6 buc, kinder bueno - 60 buc, kinder delice - 60 buc, kinder chocolate 50g - 20 buc, suc rosii 750ml - 12 buc, zarzavat ciorba 680g - 12 buc

Număr anunț
DA26372531
Autoritate contractantă
G.P.P NR.8 (CUI 29074200)
Furnizor / câștigător
LIN & EMA SRL (CUI 13313735)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,88 RON
Valoare atribuită
467,88 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,88 RON

din 467,88 RON estimat