Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE DEZINFECTIE LA 4 SECȚII DE VOTARE DIN ORAȘUL ISACCEA, VINERI 25.09.2020 (ÎNAINTE DE VOTARE) ȘI LUNI 28.09.2020 (DUPĂ VOTARE)

Număr anunț
DA26408405
Autoritate contractantă
PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
Furnizor / câștigător
POSTOLACHE SRL (CUI 15258084)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201 RON
Valoare atribuită
4.201 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201 RON

din 4.201 RON estimat