Atribuită
Cumpărare directă
Cratita din inox alimentar superior, cu manere sudate din inox, rezistente la soc si temperaturi inalte . Cratita Grunberg realizata din otel inoxidabil, cu baza tripla si capac de inox. Diametrul de 24 cm. Volum: 6 l Este compatibila cu sursa de caldura atat electrica, cat si pe gaz Pret cu TVA - 10 8lei
- Număr anunț
- DA26401405
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 39221220-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.053,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.053,68 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.