Atribuită Cumpărare directă

SACI GALBENI GROSI PENTRU PUBELA CU PEDALA , IMPRIMATI PERICOL BIOLOGIC SI MARCATI CONFORM UN PENTRU TRANSPORT RUTIER 400+(2x115)x700x0.07 mm cu lipitura dubla .................. 0.60 lei/buc

Număr anunț
DA26392408
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
MILIAN PLAST S.R.L. (CUI 39107461)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat