Atribuită
Cumpărare directă
tocana ce legume 74ron/bax,turta dulce 800gr 19ron/buc,conc.lamaie 59ron/bax,zahar aro 53/bax,maggi bolonez 9ron/buc,piper macinat 2.5rob/buc,boia de ardei 9ron/buc,cacao pudra 13ron/buc,corn beramore cacao 34ron/bax,turta dulce 4kg 89ron/bax,sare iodata carino 30ron/bax,sare pt.muraturi 9.90/buc,chimen 1.90/buc,tarhon 3.9/buc,podravka veg.98/buc,faina gy 42ron/bax,prajitura barni cioc.1.90/buc,prajitura barni lapte 57/buc,perle coapte 4.99/buc
- Număr anunț
- DA26392132
- Autoritate contractantă
- GRADINITA FICANKA (CUI 4367515)
- Furnizor / câștigător
- VITAL LIFE ZORBA SRL (CUI 36415815)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.388,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.388,07 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.