Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ MAT CONSUMABILE IT (DE RESORTUL COMUNICAȚII): CABLU RECEPTOR TELEFON 2,5 M 17 BUC X 7,56 LEI FĂRĂ TVA, CABLU HDMI 15M 3 BUC X 66,36 LEI FĂRĂ TVA, EXTENDER HDMI 1 BUC X 102,76 LEI FĂRĂ TVA. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTELE ANEXATE:SPECIFICAȚIE TEHNICĂ CONSUMABILE COMUNICAȚII ANEXA NR.1 LA NR.2560803 DIN 18.09.2020, PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 21.09.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564326 DIN 21.09.2020. ACHIZIȚIA ESTE NECESARĂ PENTRU BUNA DESFĂȘURARE A ACTIVITĂȚILOR SPECIFICE UNITĂŢII, ÎN VEDEREA FUNCȚIONĂRII ȘI ÎNTREȚINERII TEHNICII DE CALCUL DIN DOTAREA UNITĂȚII, NECESARE STRUCTURILOR OPERATIVE ȘI DE COMANDĂ, FIIND CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020
- Număr anunț
- DA26407894
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30230000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 430,36 RON
- Valoare atribuită
- 430,36 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.