Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK 2K SN ORIGINAL HP LASERJET CM1415FN

Număr anunț
DA26379454
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
SENIOR BIROTICA S.R.L. (CUI 40176430)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,71 RON
Valoare atribuită
386,71 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,71 RON

din 386,71 RON estimat