Atribuită
Cumpărare directă
CUIE CONSTRUCTII 2X40 CUIE CONSTRUCTII 1.8X30 CUIE CONSTRUCTII 3X80 CUIE CONSTRUCTII 4X100 CUIE CONSTRUCTII 3X60 SURUB DIN 933 5 X 30 ZN G8.8 SURUB CU DIBLU INEC 8 X 80 PIULITA DIN 934 M 6 G 8 ZN PIULITA DIN 934 M 8 G8 ZN DIBLU PLASTIC 6X42/METAL ARTA DIBLU PLASTIC 8X60 DIBLU PLASTIC 10X70 DIBLU PLASTIC 12X78 DIBLU PLASTIC 14X75 SUR LEMN AF 2,5 X 25 GB SUR LEMN AF 4 X 80 ZN GB SUR LEMN AF 3.5 X 18 ZN GB SUR LEMN AF 6 X 70 ZN GB SUR LEMN AF 2,5 X 20 GB SUR LEMN AF 6 X 100 ZN GB SURUB CU DIBLU INEC 10X100
- Număr anunț
- DA26416757
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44192200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 737,24 RON
- Valoare atribuită
- 737,24 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.