Atribuită
Cumpărare directă
MATCTII612 OTEL LAT 40*5 MM ML 6.00*5.88 8692469013312 SAPUNIERA ISTIRIDYE NEAMBALATA BUC 1.00*9.16 8692469013817 SUPORT HARTIE ISTIRIDYE BUC 1.00*9.66 6424257002794 BATERIE LAVOAR PIPA MOBILA BMD2 MADERA BUC 1.00*113.45 8594045933468 COT WC FLEXIBIL A97 BUC 1.00*17.65 5907451938287 BAT CADA DUS CASABLANCA BSR11 STREVI BUC 1.00*163.87 6984000075937 SET FIXARE LAVOAR 14*120 BUC 1.00*4.96 6900000000106 SET FIXARE WC BUC 1.00*2.10 6900000000076 SET DIBLU+SURUB 8 BUC 2.00*1.43 4008496276882 BATERIE VARTA EL 6032 LI-CR 2032 BUC 10.00*4.20 5998984401195 DISC DE DEBITARE PT OTEL SI OTEL INOXIDABIL 125*1.6*22.23 BUC 20.00*4.37 4008496605231 BATERII VARTA HIGH E AAA LR03 BL 6 SET 3.00*11.76 4891199034473 BATERIE ULTRA ALC R14 GP14AU-BL2 SET 4.00*11.34 4891199065088 BATERIE ALCALINA SUPER GP R3 AAA 12BUC BUC 3.00*14.29 4008496626571 BATERII ALCALINE VARTA ENERGY R14 4114/2 SET 4.00*9.24 4891199065026 BATERIE R6 AA SUPER ALCALINA GP 12BUC/SET BUC 3.00*14.29 4025416728719 REZERVOR RIO AP110 BUC 1.00*108.40 6984000016152 CAPAC WC CLUB 40 BUC 1.00*40.76
- Număr anunț
- DA26416832
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,92 RON
- Valoare atribuită
- 840,92 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.