Atribuită Cumpărare directă

PIEPT DEZOSAT 15.4, PULPE DEZOSATE 15.3 PIEPT CURCAN 15, COTLET PORC 10.6, PULPA MANZAT 14.1, PULPA ... mai departe

Număr anunț
DA26392109
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRENULETUL VESELIEI (CUI 17965669)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.689,90 RON
Valoare atribuită
1.689,90 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.689,90 RON

din 1.689,90 RON estimat