Atribuită Cumpărare directă

inlocuit foi de inox de pe mesele de bucatarie 2 buc (140x71 cm) si 1 buc (90x60 cm )

Număr anunț
DA26339126
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASUTA CU POVESTI (CUI 31989779)
Furnizor / câștigător
ANARHISTEEL SRL (CUI 28976671)
Cod CPV
39121200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
596,63 RON
Valoare atribuită
596,63 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

596,63 RON

din 596,63 RON estimat