Atribuită Cumpărare directă

, Achiziţie Imprimantă multifuncțională cu capac, conectivitate LAN, medii printare A5-A3, alb-negru, printare față-verso, funcții copiere/printare/scanare tip Konica Minolta Bizhub 224e. Imprimantă multifuncțională cu RADF , conectivitate LAN, medii printare A5-A3, alb-negru, printare, copiere si scanare față-verso, funcții copiere/printare/scanare, toner capacitate 28000 pagini Echipamentul conține standard drum, developer, toner original TN322 cu o capacitate de 28000 pagini și toate accesoriile necesare funcționării. Garantie: 12 luni

Număr anunț
DA26354639
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială Craiova (CUI 36884072)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.465 RON
Valoare atribuită
1.465 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465 RON

din 1.465 RON estimat