Atribuită Cumpărare directă

REMEDIERI LA ILUMINATUL PUBLIC AL COMUNEI VALEA MARE PRAVAT

Număr anunț
DA26346624
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
PET ELECTRIC GLOBAL SP SRL (CUI 26541611)
Cod CPV
50711000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.697,03 RON
Valoare atribuită
11.697,03 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.697,03 RON

din 11.697,03 RON estimat