Atribuită
Cumpărare directă
Franco depozit beneficiar in termen de 48 de ore de la emiterea comenzii. Marfa se livreaza in programul 8:00 - 20:00, in zilele lucratoare, la Farmacia din cadrul Spitalului. Produsele sa fie insotite de certificate de calitate, buletine de analiza si garantie.
- Număr anunț
- DA26347497
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
- Cod CPV
- 33141118-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.106 RON
- Valoare atribuită
- 1.106 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.